Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

29 Mon 30 Tue 1 Wed 2 Thu 3 Fri 4 Sat 5 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: Jul 5 09:44 pm
Jul
5
Sun
2020
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Jul 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Jul
6
Mon
2020
Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
Jul 6 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Jul
12
Sun
2020
Bahçelievler ‘de Boğaziçiden Coğrafya Özel Ders @ Bahçelievler
Jul 12 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Jul
13
Mon
2020
Avcılar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Avcılar
Jul 13 @ 5:45 pm – 6:45 pm
Jul
18
Sat
2020
Çatalca ‘da Boğaziçili Öğretmenden Coğrafya Birebir @ Çatalca
Jul 18 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Jul 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Jul
20
Mon
2020
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Jul 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Jul 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Jul
21
Tue
2020
Üsküdar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Üsküdar
Jul 21 @ 2:00 pm – 3:00 pm
Jul
24
Fri
2020
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Sarıyer
Jul 24 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Jul
30
Thu
2020
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Arnavutköy
Jul 30 @ 6:15 am – 7:15 am
Kartal ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Kartal
Jul 30 @ 10:45 am – 11:45 am
Başakşehir ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Başakşehir
Jul 30 @ 4:15 pm – 5:15 pm
Aug
2
Sun
2020
Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
Aug 2 @ 8:45 am – 9:45 am
Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Aug 2 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Aug 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Aug
3
Mon
2020
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Aug 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Aug
5
Wed
2020
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Aug 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Aug 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Aug 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Aug
6
Thu
2020
Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
Aug 6 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Aug
12
Wed
2020
Bahçelievler ‘de Boğaziçiden Coğrafya Özel Ders @ Bahçelievler
Aug 12 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Aug
13
Thu
2020
Avcılar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Avcılar
Aug 13 @ 5:45 pm – 6:45 pm
Aug
18
Tue
2020
Çatalca ‘da Boğaziçili Öğretmenden Coğrafya Birebir @ Çatalca
Aug 18 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Aug 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Aug
20
Thu
2020
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Aug 20 @ 9:00 am – 10:00 am