Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

Sep
18
Sat
2021
Çatalca ‘da Boğaziçili Öğretmenden Coğrafya Birebir @ Çatalca
Sep 18 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Sep 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Sep
20
Mon
2021
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Sep 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Sep 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Sep
21
Tue
2021
Üsküdar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Üsküdar
Sep 21 @ 2:00 pm – 3:00 pm
Sep
24
Fri
2021
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Sarıyer
Sep 24 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sep
30
Thu
2021
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Arnavutköy
Sep 30 @ 6:15 am – 7:15 am
Kartal ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Kartal
Sep 30 @ 10:45 am – 11:45 am
Başakşehir ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Başakşehir
Sep 30 @ 4:15 pm – 5:15 pm
Oct
2
Sat
2021
Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
Oct 2 @ 8:45 am – 9:45 am
Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Oct 2 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Oct 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Oct
3
Sun
2021
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Oct 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Oct
5
Tue
2021
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Oct 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Oct 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Oct 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
6
Wed
2021
Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
Oct 6 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Oct
12
Tue
2021
Bahçelievler ‘de Boğaziçiden Coğrafya Özel Ders @ Bahçelievler
Oct 12 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Oct
13
Wed
2021
Avcılar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Avcılar
Oct 13 @ 5:45 pm – 6:45 pm
Oct
18
Mon
2021
Çatalca ‘da Boğaziçili Öğretmenden Coğrafya Birebir @ Çatalca
Oct 18 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Oct 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Oct
20
Wed
2021
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Oct 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Oct 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Oct
21
Thu
2021
Üsküdar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Üsküdar
Oct 21 @ 2:00 pm – 3:00 pm
Oct
24
Sun
2021
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Sarıyer
Oct 24 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Oct
30
Sat
2021
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Arnavutköy
Oct 30 @ 6:15 am – 7:15 am
Kartal ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Kartal
Oct 30 @ 10:45 am – 11:45 am