Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

26 Mon 27 Tue 28 Wed 29 Thu 30 Fri 1 Sat 2 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: Sep 30 06:53 am
Sep
30
Fri
2022
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Arnavutköy
Sep 30 @ 6:15 am – 7:15 am
Kartal ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Kartal
Sep 30 @ 10:45 am – 11:45 am
Başakşehir ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Başakşehir
Sep 30 @ 4:15 pm – 5:15 pm
Sancaktepe ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Sancaktepe
Sep 30 @ 6:30 pm – 7:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Maltepe
Sep 30 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
1
Sat
2022
Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Arnavutköy
Oct 1 @ 6:15 am – 7:15 am
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Oct 1 @ 8:30 am – 9:30 am
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Oct 1 @ 8:45 am – 9:45 am
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Oct 1 @ 9:00 am – 10:00 am
Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Oct 1 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Florya’da Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Florya
Oct 1 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Oct 1 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
2
Sun
2022
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Oct 2 @ 6:15 am – 7:15 am
Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
Oct 2 @ 8:45 am – 9:45 am
Bakırköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Bakırköy
Oct 2 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Birebir @ Beşiktaş
Oct 2 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Oct 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Oct 2 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Oct 2 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
3
Mon
2022
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Oct 3 @ 6:15 am – 7:15 am
Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Oct 3 @ 8:45 am – 9:45 am
Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Oct 3 @ 9:00 am – 10:00 am
Boğaziçiliden Birebir Bakırköy’de LYS YGS Matematik Özel Ders @ Bakırköy
Oct 3 @ 9:00 am – 10:00 am
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Oct 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Florya
Oct 3 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan İngilizce Özel Ders @ Maltepe
Oct 3 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
4
Tue
2022
Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Arnavutköy
Oct 4 @ 6:15 am – 7:15 am
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Etiler
Oct 4 @ 8:45 am – 9:45 am