Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

21 Mon 22 Tue 23 Wed 24 Thu 25 Fri 26 Sat 27 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: Jun 21 09:16 am
Jul
3
Sat
2021
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Jul 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Jul
5
Mon
2021
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Jul 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Jul 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Jul 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Jul
18
Sun
2021
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Jul 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Jul
20
Tue
2021
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Jul 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Jul 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Aug
3
Tue
2021
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Aug 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Aug
5
Thu
2021
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Aug 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Aug 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Aug 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Aug
18
Wed
2021
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Aug 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Aug
20
Fri
2021
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Aug 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Aug 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Sep
3
Fri
2021
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Sep 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Sep
5
Sun
2021
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Sep 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Sep 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Sep 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Sep
18
Sat
2021
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Sep 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Sep
20
Mon
2021
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Sep 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Sep 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Oct
3
Sun
2021
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Oct 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Oct
5
Tue
2021
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Oct 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Oct 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Oct 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
18
Mon
2021
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Oct 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Oct
20
Wed
2021
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Bakırköy
Oct 20 @ 9:00 am – 10:00 am
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Beşiktaş
Oct 20 @ 1:45 pm – 2:45 pm