Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

Sep
30
Fri
2022
Kartal ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Kartal
Sep 30 @ 10:45 am – 11:45 am
Başakşehir ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Başakşehir
Sep 30 @ 4:15 pm – 5:15 pm
Oct
2
Sun
2022
Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
Oct 2 @ 8:45 am – 9:45 am
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Oct 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Oct
3
Mon
2022
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Oct 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Oct
5
Wed
2022
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Oct 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Oct 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Oct
6
Thu
2022
Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
Oct 6 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Oct
13
Thu
2022
Avcılar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Avcılar
Oct 13 @ 5:45 pm – 6:45 pm
Oct
18
Tue
2022
Çatalca ‘da Boğaziçili Öğretmenden Coğrafya Birebir @ Çatalca
Oct 18 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Oct 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Oct
21
Fri
2022
Üsküdar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Üsküdar
Oct 21 @ 2:00 pm – 3:00 pm
Oct
24
Mon
2022
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Sarıyer
Oct 24 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Oct
30
Sun
2022
Kartal ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Kartal
Oct 30 @ 10:45 am – 11:45 am
Başakşehir ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Başakşehir
Oct 30 @ 4:15 pm – 5:15 pm
Nov
2
Wed
2022
Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
Nov 2 @ 8:45 am – 9:45 am
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Nov 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Nov
3
Thu
2022
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Nov 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Nov
5
Sat
2022
Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
Nov 5 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
Nov 5 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Nov
6
Sun
2022
Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
Nov 6 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Nov
13
Sun
2022
Avcılar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Avcılar
Nov 13 @ 5:45 pm – 6:45 pm
Nov
18
Fri
2022
Çatalca ‘da Boğaziçili Öğretmenden Coğrafya Birebir @ Çatalca
Nov 18 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Kadıköyde Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Kadıköy
Nov 18 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Nov
21
Mon
2022
Üsküdar ‘da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Üsküdar
Nov 21 @ 2:00 pm – 3:00 pm
Nov
24
Thu
2022
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Sarıyer
Nov 24 @ 6:00 pm – 7:00 pm