Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

28 Mon 29 Tue 30 Wed 1 Thu 2 Fri 3 Sat 4 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: Nov 30 07:32 pm
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Arnavutköy
8:30 am Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Dec 1 @ 8:30 am – 9:30 am
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Dec 1 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Dec 1 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Dec 1 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Sarıyer
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Dec 1 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Dec 2 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Bakırköy
1:45 pm Beşiktaş’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Birebir @ Beşiktaş
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Dec 2 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Dec 2 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Dec 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Dec 2 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Dec 2 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Dec 3 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Dec 3 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Dec 3 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Boğaziçiliden Birebir Bakırköy’de LYS YGS Matematik Özel Ders @ Bakırköy
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Dec 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Dec 3 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan İngilizce Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Arnavutköy
8:45 am Etiler’de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Türkçe Özel Ders @ Bakırköy
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Dec 4 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Beyoğlu 'nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu | Istanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Birebir @ Şişli
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Birebir @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Fizik Birebir @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Birebir @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Dec 4 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
Nov
30
Wed
2022
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Maltepe
Nov 30 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Dec
1
Thu
2022
Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Arnavutköy
Dec 1 @ 6:15 am – 7:15 am
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Dec 1 @ 8:30 am – 9:30 am
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Dec 1 @ 8:45 am – 9:45 am
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Dec 1 @ 9:00 am – 10:00 am
Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Dec 1 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Sarıyer ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Sarıyer
Dec 1 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Özel Ders @ Pendik
Dec 1 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Florya’da Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Florya
Dec 1 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Dec 1 @ 10:00 pm – 11:00 pm