Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

6 Mon 7 Tue 8 Wed 9 Thu 10 Fri 11 Sat 12 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy
Dec 6 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
10:15 am Küçükçekmece ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece
Küçükçekmece ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece
Dec 6 @ 10:15 am – 11:15 am
Küçükçekmece 'de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu
Beyoğlu ‘nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu
Dec 6 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Beyoğlu 'nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu | Istanbul | Türkiye
 
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan İngilizce Birebir @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Florya
9:15 pm Suadiye’de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye
Suadiye’de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye
Dec 6 @ 9:15 pm – 10:45 pm
Suadiye'de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye | İstanbul | Türkiye
15 yılı aşkın dershane ve özel ders tecrübesi olan Türkçe öğretmeninden Türkçe özel ders almak için bizimle irtibata geçiniz…05336264489
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Özel Ders @ Arnavutköy
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Etiler
Dec 7 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Şişli
Dec 7 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçiliden Edebiyat Özel Ders @ Silivri
Silivri ‘de Boğaziçiliden Edebiyat Özel Ders @ Silivri
Dec 7 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Silivri 'de Boğaziçiliden Edebiyat Özel Ders @ Silivri | Silivri | Istanbul | Türkiye
 
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan İngilizce Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Sosyal Bilgiler Birebir @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Birebir @ Arnavutköy
Dec 8 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
9:30 am Tecrübeli Öğretmenden Teog İnkılap Tarihi Özel Dersi
Tecrübeli Öğretmenden Teog İnkılap Tarihi Özel Dersi
Dec 8 @ 9:30 am – 11:00 am
Tecrübeli Öğretmenden Teog İnkılap Tarihi Özel Dersi @ İstanbul | Türkiye
Mükemmeli yakalamak isteyenlere Teog İnkılap Tarihi dersi tecrübeli öğretmenlerden verilir. Başarıyı şansa bırakmayın… İletişim: 02125715180
10:45 am Kartal ‘da Boğaziçili Hocadan Tarih Özel Ders @ Kartal
Kartal ‘da Boğaziçili Hocadan Tarih Özel Ders @ Kartal
Dec 8 @ 10:45 am – 11:45 am
Kartal 'da Boğaziçili Hocadan Tarih Özel Ders @ Kartal | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Fizik Birebir @ Beyoğlu
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Birebir @ Silivri
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Matematik Birebir @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Matematik Birebir @ Pendik
Dec 8 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Matematik Birebir @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Florya
Dec 8 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Tarih Özel Ders @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Tarih Özel Ders @ Maltepe
Dec 8 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Tarih Özel Ders @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
12:00 am Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
Dec 11 @ 12:00 am – 12:15 am
Güngören 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören | Istanbul | Türkiye
 
11:30 am Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
Dec 11 @ 11:30 am – 12:30 pm
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Özel Ders @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
Dec 11 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
5:00 pm Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
Dec 11 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Bahçelievler 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler | Istanbul | Türkiye
 
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan İngilizce Özel Ders @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
Dec 11 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
Dec 11 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Kadıköy
11 Sat
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
12:00 am Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
Dec 11 @ 12:00 am – 12:15 am
Güngören 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören | Istanbul | Türkiye
 
11:30 am Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
Dec 11 @ 11:30 am – 12:30 pm
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Özel Ders @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
Dec 11 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
5:00 pm Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
Dec 11 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Bahçelievler 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler | Istanbul | Türkiye
 
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan İngilizce Özel Ders @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
Dec 11 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
Dec 11 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Kadıköy