Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

10 Mon 11 Tue 12 Wed 13 Thu 14 Fri 15 Sat 16 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
12:00 am Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
May 11 @ 12:00 am – 12:15 am
Güngören 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören | Istanbul | Türkiye
 
11:30 am Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
May 11 @ 11:30 am – 12:30 pm
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Özel Ders @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
May 11 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
5:00 pm Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
May 11 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Bahçelievler 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler | Istanbul | Türkiye
 
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan İngilizce Özel Ders @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
May 11 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
May 11 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Kadıköy
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden İngilizce Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden İngilizce Birebir @ Etiler
May 14 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden İngilizce Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
10:30 am Florya’ da tecrübeli hocadan Tarih Dersi @ Florya
Florya’ da tecrübeli hocadan Tarih Dersi @ Florya
May 14 @ 10:30 am – 11:30 am
Florya' da tecrübeli hocadan Tarih Dersi @ Florya | İstanbul | Türkiye
YGS  de Tarih, her ne kadar sözel, dil ve eşit ağırlıklı öğrenciler için önem arz etse de sayısal öğrencilerin de göz ardı etmemeleri gereken bir derstir. Bir netin dahi binlerce kişinin sıralamasını etkilediği bu sınavda yapılacak bir tarih neti, alanı ne olursa olsun sizleri hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracaktır.
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Türkçe Birebir @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Şişli
May 14 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
5:00 pm Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Bahçelievler
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan Sosyal Bilgiler Birebir @ Şile
5:45 pm Avcılar ‘da Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Avcılar
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Kadıköy
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Kadıköy
May 14 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Kadıköy | İstanbul | Türkiye
 
11 Tue
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
12:00 am Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
Güngören ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören
May 11 @ 12:00 am – 12:15 am
Güngören 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Güngören | Istanbul | Türkiye
 
11:30 am Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa
May 11 @ 11:30 am – 12:30 pm
Gaziosmanpaşa Kimya Özel Ders @ Gaziosmanpaşa | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Özel Ders @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli
May 11 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
5:00 pm Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
Bahçelievler ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler
May 11 @ 5:00 pm – 6:00 pm
Bahçelievler 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Bahçelievler | Istanbul | Türkiye
 
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan İngilizce Özel Ders @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik
May 11 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya
May 11 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Kadıköy