Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

26 Mon 27 Tue 28 Wed 29 Thu 30 Fri 1 Sat 2 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: Sep 30 05:40 am
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Arnavutköy
8:30 am Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Oct 1 @ 8:30 am – 9:30 am
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Oct 1 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Oct 1 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Oct 1 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Sarıyer
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Oct 1 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Oct 2 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Bakırköy
1:45 pm Beşiktaş’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Birebir @ Beşiktaş
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Oct 2 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Oct 2 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Oct 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Oct 2 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Oct 2 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
26 Mon
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm