Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

31 Mon 1 Tue 2 Wed 3 Thu 4 Fri 5 Sat 6 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Arnavutköy
8:30 am Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy
Jun 1 @ 8:30 am – 9:30 am
Ataköyde Boğaziçiliden Matematik Özel Ders @ ataköy | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler
Jun 1 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy
Jun 1 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli
Jun 1 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Sarıyer
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe
Jun 1 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Jun 2 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Bakırköy
1:45 pm Beşiktaş’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Birebir @ Beşiktaş
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Jun 2 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Jun 2 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Jun 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Jun 2 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Jun 2 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Jun 3 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Jun 3 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Jun 3 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Boğaziçiliden Birebir Bakırköy’de LYS YGS Matematik Özel Ders @ Bakırköy
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Jun 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Jun 3 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan İngilizce Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Arnavutköy
8:45 am Etiler’de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Türkçe Özel Ders @ Bakırköy
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Jun 4 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Beyoğlu 'nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu | Istanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Birebir @ Şişli
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Birebir @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Fizik Birebir @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Birebir @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Jun 4 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy
Jun 5 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
1:45 pm Beşiktaş’da Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Beşiktaş
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Beşiktaş
Jun 5 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Beşiktaş'da Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Beşiktaş | İstanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Şişli
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Özel Ders @ Silivri
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Jun 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Şile 'de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile | Şile | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Geometri Özel Ders @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Geometri Özel Ders @ Pendik
Jun 5 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Geometri Özel Ders @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Florya
Jun 5 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy
Jun 6 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
10:15 am Küçükçekmece ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece
Küçükçekmece ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece
Jun 6 @ 10:15 am – 11:15 am
Küçükçekmece 'de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu
Beyoğlu ‘nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu
Jun 6 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Beyoğlu 'nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu | Istanbul | Türkiye
 
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan İngilizce Birebir @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Florya
9:15 pm Suadiye’de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye
Suadiye’de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye
Jun 6 @ 9:15 pm – 10:45 pm
Suadiye'de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye | İstanbul | Türkiye
15 yılı aşkın dershane ve özel ders tecrübesi olan Türkçe öğretmeninden Türkçe özel ders almak için bizimle irtibata geçiniz…05336264489
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Maltepe
3 Thu
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Jun 3 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Jun 3 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Jun 3 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Boğaziçiliden Birebir Bakırköy’de LYS YGS Matematik Özel Ders @ Bakırköy
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Jun 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Jun 3 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan İngilizce Özel Ders @ Maltepe