Ders Takvimi

Boğaziçiliden Birebir:Home+ Ders Takvimi

İstanbul’un tüm ilçelerinde tüm Lise ve Üniversite hazırlık konularında özel ders veriyoruz.

Ayrıca IB, AP, SAT için bizi arayabilirsiniz.

Boğaziçililerden özel ders almak bir ayrıcalıktır.

Bilgi almak veya özel ders ayarlamak için Mehmet hoca ile bu numara ile iletişime geçebilirsiniz : 0533 626 4489.

 

Aşağıdaki genel ders takviminde İstanbul’un tüm ilçelerinde verdiğimiz özel dersleri görebilirsiniz.

2 Mon 3 Tue 4 Wed 5 Thu 6 Fri 7 Sat 8 Sun
All-day
12:00 am
1:00 am
2:00 am
3:00 am
4:00 am
5:00 am
6:00 am
7:00 am
8:00 am
9:00 am
10:00 am
11:00 am
12:00 pm
1:00 pm
2:00 pm
3:00 pm
4:00 pm
5:00 pm
6:00 pm
7:00 pm
8:00 pm
9:00 pm
10:00 pm
11:00 pm
Now: Aug 4 03:50 am
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy
Aug 2 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Özel Ders @ Bakırköy
1:45 pm Beşiktaş’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Birebir @ Beşiktaş
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer
Aug 2 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik
Aug 2 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya
Aug 2 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Coğrafya Birebir @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
8:15 pm Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy
Aug 2 @ 8:15 pm – 9:15 pm
Kadıköyde Boğaziçili Hocadan Matematik Dersi @ Kadıköy | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe
Aug 2 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçili Hocadan Geometri Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy
Aug 3 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Fizik Özel Ders @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler
Aug 3 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden Biyoloji Birebir @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Bakırköy ‘de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy
Aug 3 @ 9:00 am – 10:00 am
Bakırköy 'de Boğaziçili Hocadan Tarih Birebir @ Bakırköy | İstanbul | Türkiye
 
9:00 am Boğaziçiliden Birebir Bakırköy’de LYS YGS Matematik Özel Ders @ Bakırköy
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli
Aug 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
6:00 pm Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Sarıyer ‘de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer
Aug 3 @ 6:00 pm – 7:00 pm
Sarıyer 'de Boğaziçiliden Türkçe Özel Ders @ Sarıyer | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan İngilizce Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Arnavutköy
8:45 am Etiler’de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Etiler
9:00 am Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Türkçe Özel Ders @ Bakırköy
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Aug 4 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Beyoğlu 'nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu | Istanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Birebir @ Şişli
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Birebir @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Fizik Birebir @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Birebir @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Aug 4 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy
Aug 5 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Beyoğlu
1:45 pm Beşiktaş’da Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Beşiktaş
Beşiktaş’da Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Beşiktaş
Aug 5 @ 1:45 pm – 2:45 pm
Beşiktaş'da Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Beşiktaş | İstanbul | Türkiye
 
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Şişli
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçili Hocadan Biyoloji Özel Ders @ Silivri
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Şile ‘de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile
Aug 5 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Şile 'de Boğaziçiliden Coğrafya Özel Ders @ Şile | Şile | Istanbul | Türkiye
 
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Geometri Özel Ders @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Geometri Özel Ders @ Pendik
Aug 5 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Geometri Özel Ders @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Florya
Aug 5 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Fizik Özel Ders @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy
Aug 6 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçili Hocadan Kimya Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
10:15 am Küçükçekmece ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece
Küçükçekmece ‘de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece
Aug 6 @ 10:15 am – 11:15 am
Küçükçekmece 'de Boğaziçiliden Türkçe Birebir @ Küçükçekmece | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu
Beyoğlu ‘nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu
Aug 6 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Beyoğlu 'nda Boğaziçiliden Edebiyat Birebir @ Beyoğlu | Istanbul | Türkiye
 
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Coğrafya Birebir @ Silivri
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçili Hocadan Edebiyat Birebir @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçili Hocadan İngilizce Birebir @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Florya
9:15 pm Suadiye’de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye
Suadiye’de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye
Aug 6 @ 9:15 pm – 10:45 pm
Suadiye'de tecrübeli hocadan Türkçe özel ders @ Suadiye | İstanbul | Türkiye
15 yılı aşkın dershane ve özel ders tecrübesi olan Türkçe öğretmeninden Türkçe özel ders almak için bizimle irtibata geçiniz…05336264489
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Matematik Özel Ders @ Arnavutköy
8:45 am Etiler’de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Etiler
Etiler’de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Etiler
Aug 7 @ 8:45 am – 9:45 am
Etiler'de Boğaziçiliden Fen Bilgisi Özel Ders @ Etiler | İstanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Beyoğlu
4:30 pm Şişli ‘de Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Şişli
Şişli ‘de Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Şişli
Aug 7 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şişli 'de Boğaziçiliden Fizik Birebir @ Şişli | Istanbul | Türkiye
 
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçiliden Edebiyat Özel Ders @ Silivri
Silivri ‘de Boğaziçiliden Edebiyat Özel Ders @ Silivri
Aug 7 @ 4:45 pm – 5:45 pm
Silivri 'de Boğaziçiliden Edebiyat Özel Ders @ Silivri | Silivri | Istanbul | Türkiye
 
5:30 pm Şile ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Fen Bilgisi Özel Ders @ Şile
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Kimya Özel Ders @ Pendik
8:00 pm Florya’da Boğaziçili Hocadan İngilizce Özel Ders @ Florya
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Sosyal Bilgiler Birebir @ Maltepe
6:15 am Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Birebir @ Arnavutköy
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Birebir @ Arnavutköy
Aug 8 @ 6:15 am – 7:15 am
Arnavutköy 'de Boğaziçiliden Sosyal Bilgiler Birebir @ Arnavutköy | Istanbul | Türkiye
 
9:30 am Tecrübeli Öğretmenden Teog İnkılap Tarihi Özel Dersi
Tecrübeli Öğretmenden Teog İnkılap Tarihi Özel Dersi
Aug 8 @ 9:30 am – 11:00 am
Tecrübeli Öğretmenden Teog İnkılap Tarihi Özel Dersi @ İstanbul | Türkiye
Mükemmeli yakalamak isteyenlere Teog İnkılap Tarihi dersi tecrübeli öğretmenlerden verilir. Başarıyı şansa bırakmayın… İletişim: 02125715180
10:45 am Kartal ‘da Boğaziçili Hocadan Tarih Özel Ders @ Kartal
Kartal ‘da Boğaziçili Hocadan Tarih Özel Ders @ Kartal
Aug 8 @ 10:45 am – 11:45 am
Kartal 'da Boğaziçili Hocadan Tarih Özel Ders @ Kartal | Istanbul | Türkiye
 
1:30 pm Beyoğlu ‘nda Boğaziçi Mezunu Hocadan Fizik Birebir @ Beyoğlu
4:45 pm Silivri ‘de Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Birebir @ Silivri
6:45 pm Pendik ‘te Boğaziçiliden Matematik Birebir @ Pendik
Pendik ‘te Boğaziçiliden Matematik Birebir @ Pendik
Aug 8 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Pendik 'te Boğaziçiliden Matematik Birebir @ Pendik | Istanbul | Türkiye
 
8:00 pm Florya’da Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Florya
Florya’da Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Florya
Aug 8 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Florya'da Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Florya | İstanbul | Türkiye
 
10:00 pm Maltepe ‘de Boğaziçiliden Tarih Özel Ders @ Maltepe
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Tarih Özel Ders @ Maltepe
Aug 8 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Maltepe 'de Boğaziçiliden Tarih Özel Ders @ Maltepe | Istanbul | Türkiye
 
Aug
4
Wed
2021
Arnavutköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Geometri Birebir @ Arnavutköy
Aug 4 @ 6:15 am – 7:15 am
Etiler’de Boğaziçili Hocadan Matematik Özel Ders @ Etiler
Aug 4 @ 8:45 am – 9:45 am
Bakırköy ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Türkçe Özel Ders @ Bakırköy
Aug 4 @ 9:00 am – 10:00 am
Beyoğlu ‘nda Boğaziçili Hocadan Biyoloji Birebir @ Beyoğlu
Aug 4 @ 1:30 pm – 2:30 pm
Şişli ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Edebiyat Birebir @ Şişli
Aug 4 @ 4:30 pm – 5:30 pm
Şile ‘de Boğaziçi Mezunu Hocadan Biyoloji Birebir @ Şile
Aug 4 @ 5:30 pm – 6:30 pm
Pendik ‘te Boğaziçi Mezunu Hocadan Fizik Birebir @ Pendik
Aug 4 @ 6:45 pm – 7:45 pm
Florya’da Boğaziçili Hocadan Fen Bilgisi Birebir @ Florya
Aug 4 @ 8:00 pm – 9:00 pm
Maltepe ‘de Boğaziçiliden Kimya Birebir @ Maltepe
Aug 4 @ 10:00 pm – 11:00 pm
Aug
5
Thu
2021
Arnavutköy ‘de Boğaziçiliden İngilizce Özel Ders @ Arnavutköy
Aug 5 @ 6:15 am – 7:15 am