Anne ve babalar için çocuklarının eğitim hayatı son derece önemlidir. Bu açıdandır ki erken yaşlardan itibaren ebeveynler gerek Teog gerekse Ygs ve Lys sınavları için çocukları adına arayışlar içine girmektedirler. Bu arayış sürecinde hiç şüphesiz onların en çok ihtiyaç duydukları şey işini iyi bilen tecrübeli öğretmenlerdir. Sınav Maratonu sonunda mutlu sona ulaşan öğrencilere baktığımızda da ortak noktalarının alanında uzman, soru çözme tekniklerini bilen,tecrübeli öğretmenlerle çalışmış olmaktan geçtiğini görmekteyiz. Yani eğitimde başarı ile öğretmenlerin tecrübesinin doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Sevdiğimiz renkler, tuttuğumuz takımlar , beğendiğimiz yemekler bile birbirinden farklı iken aynı metot ve yöntemlerle öğrencilerin konuları öğrenmelerini beklemek haksızlık olacaktır. Çocuklarınıza özel ders ya da takviye dersleri alırken tecrübeli , deneyimli öğretmenlerle çalışmanın önemi burada ortaya çıkacaktır.

Bilginin hızla yayıldığı ve yapılan araştırmalarla sürekli güncellendiği günümüzde, aynı konunun farklı teknik ve yöntemlerle öğrenciye aktarılması doğal olarak da eğitimde başarıyı getirecektir. İşte tam bu noktada bizler alanında uzman olan ve uzun yıllar dershane tecrübesine sahip öğretmenlerimizle ihtiyacınız olan özel ve takviye derslere yardımcı olmak için hazır bulunmaktayız. Sınav maratonunun olduğu her kademede derse çalışmak, başarıyı istemek ve azmetmek tabii ki de önemlidir. Bu noktada daha da önemli olan sizlere yürüdüğünüz zor süreçte rehber olabilecek, düştüğünüzde bunun yolun sonu değil, sadece başarıya götüren basamaklardan biri olduğunu ve sizleri buna inandıracak  deneyimli öğretmenlerle çalışmaktır.

Özel ders  almak öğrenciye, konuları en ince ayrıntısına kadar öğrenme imkanı kazandıracaktır. Peki özel dersi sadece zayıf öğrenci mi almalıdır? Bunun tamamen yanlış bir düşünce olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kalabalık sınıf ortamlarında öğretmenin doğal olarak bütün öğrencilere ulaşması mümkün olmayacaktır. Sınıf derslerindeki bu eksiklik özel dersler sayesinde giderilecektir.Bu dersler sonucunda birebir kurulan empati sayesinde öğretmen öğrenciye hangi tekniği uygulayacağına kolayca karar vermekte bu da başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır.

Bu zorlu maratonda tüm değişkenleri hesaba katarak hareket etmek bizleri olası biz yıl kaybından koruyacağı gibi istediğimiz üniversiteye yerleşmemizi de sağlayabilir. Bizler özelders.org öğretmenleri olarak hedeflerinizi bir adım daha ileri götürmek için yanınızdayız.