Birebir fizik özel derste çok farklıyız. Her biri Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenlerden oluşan kadromuzla sizlere en iyi eğitimi sağlamak için buradayız. Amacımız sizinle birebir ilgilenerek, ders çalışma stratejinizi yeniden gözden geçirmek ve aslında çok da zor olmayan bu olayı ne kadar da karmaşık hale getirdiğimizi tespit etmek.
Öğrencilerin özellikle sevmediği dersleri en son olarak çalışma takvimine aldığı aşikar. Bunu ortadan kaldırmak için hep birlikte çabalayacağız. Her özel dersin sonunda göreceksiniz ki fizik aslında gözümüzde büyüttüğümüz kadar karmaşık yapıya sahip bir ders değil. Sadece doğru öğrenme tekniklerini kullanmak bu işin üstesinden gelebilmek için yeterli. Uzman kadromuzla birlikte sizlere bu konuda en iyi desteği verebilmek için hazırız. Her biri kendini en iyi öğrenme teknikleri konusunda geliştirmiş hocalarımızla fizik dersini sandığınızdan daha kolay bir şekilde halledeceksiniz. Biz kendimize bu konuda güveniyoruz. Amacımız birlikte yapacağımız çalışma takvimleri ile en verimli zamanınızda ve en verimli şekilde özel dersleri tamamlamak. Bu derslerde sizi fizik konusunda geliştirirken aynı zamanda da ders çalışma anlamında nerelerde eksiklikleriniz olduğunu, belki de yaptığımız yanlış çalışma stratejileri yüzünden boşa harcadığımız vakitleri de tespit edip bundan sonra bir saniyemizin bile boşa gitmesini engellemeyi amaç edinmekteyiz.
Bu birebir ders vakitlerinde siz değerli öğrencilerimize verebileceğimizin tamamını aktararak dersin her anında kendinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Her ders sonunda hedefe bir adım daha yaklaşmış olmanın verdiği mutlulukla bir sonraki adıma hep birlikte geçeceğiz. Ve en sonunda da göreceğiz ki aslında tahmin ettiğimizden daha da kolay olan bu maratonu en yukarıda tamamlamışız ve emeklerimizin karşılığını en iyi şekilde almışız. Bizler sizlerin daha iyi bir eğitim alabilmesi için buradayız. İçinde bulunduğumuz bu rekabetçi ortama en iyi şekilde hazırlanmalı ve kendimizi en iyi şekilde burada göstermeliyiz. Bunu başarmak için de diğerlerinden fark yollardan gitmemiz gerektiğini biliyoruz. Sizinle birlikte kat edeceğimiz bu yollarda hep birlikte bu farkı göreceğiz ve bir adım daha öne geçmenin nasıl bir mutluluk vereceğine hep beraber tanık olacağız. En kısa zamanda sizleri de aramızda görmek istiyoruz.