İstanbul’da 11. Sınıf öğrencisine matematik özel dersi, geometri özel dersi, fizik özel dersi, kimya ve biyoloji özel derslerimiz ile İstanbul’daki öğrencilerimize lise derslerini büyük bir özveri ile öğretiyoruz. Bizler 11. sınıf özel derslerimizde ilk olarak diyoruz ki ön yargılarınızı bir tarafa bırakın ve soru sorun. Soru sormaktan çekinmeyin, eğitimde ancak ilgili olan merak eden öğrenme isteği bulunan öğrenciler soru sorar ve öğrendikleri konuyu sorgulama isteği gösterir. Özel Ders Ekibi olarak Türk Eğitim sisteminde belki de en önemli sorunu dikkate alıp işime koyuluyoruz.

Soru sormak: düşünme aktivitesi

Derslerimizde ilk olarak öğrencilerimize soru sormalarının öğrenme noktasında bir ayrıcalık teşkil ettiğini vurguluyor onları derslerde itekleyerek değil ilgilerini derse çekerek başarı yolunda mesafe almalarını sağlıyoruz. Bizler İstanbul’da 11. Sınıf öğrencilerine matematik özel derslerimizle olarak bizim en önemli misyonlarımızdan bir tanesidir. Bu bakış açısı belki de bizlere başarının kapısını aralayan bir düşünce tarzıdır. Üniversite sınavına girmenize henüz daha zaman varken, matematik dersini sindirerek öğrenebileceğiniz muhteşem bir fırsat.

Matematikte, geometride, fizikte, kimya ve biyolojideki başarınız için, bizler 11. Sınıf öğrencilerimize yönelik vermiş olduğumuz lise 3 sınıf özel derslerimizde onlara yepyeni bakış açıları da veriyoruz. Matematik ciddi bir alt yapıya sahip olan öğrenciler matematiği daha çok seviyorlar. Sevgili öğrenciler, matematik ve fen bilimleri bilginizi bir gözden geçirip, sizler için özel olarak sunmuş olduğumuz matematik ve fen bilimleri özel ders hizmetlerini tanımaya ve sizleri de bu ayrıcalıktan yararlanmaya davet ediyoruz.

Özel Dersin tamamı Boğaziçili hocalardan 11. sınıf özel derslerimize sizleri de bekliyoruz.